5 reacties
28-10-2012 09:49
| Ferrari coureur Felipe Massa gaat er niet vanuit dat zijn team de snelheid heeft om Red Bull in de race aan te kunnen vallen. Hij verwacht wel dat ze het de McLarens nog moeilijk kunnen gaan maken.
Felipe Massa reed een goede kwalificatie maar kwam dankzij een moment van overstuur tijdens zijn snelle ronde niet verder dan een zesde plek op de startgrid. Tijdens de vrijdagtraining leek Ferrari qua racesnelheid goed mee te kunnen komen met McLaren en Red Bull en Massa is dan ook positief over de komende race. Hij denkt echter niet dat Ferrari snel genoeg zal zijn om Red Bull in de race aan te kunnen vallen.
Massa zei tegen Autosport: “Ik denk dat Red Bull erg sterk is, zowel in de kwalificatie als in de race. Daar ben ik aardig zeker van. Misschien zitten we in de race wat dichterbij maar ik denk niet dat het genoeg zal zijn.”
Volgens de Braziliaan ontbreekt het Ferrari nog aan pure snelheid om het Red Bull moeilijk te kunnen maken maar hij hoopt dat toekomstige updates daar verandering in gaan brengen.
“Daar werken we hard aan,” zei Massa. “Op dit moment is het duidelijk nog niet genoeg maar we blijven pushen tot aan de laatste race. Ik hoop dat we sterker kunnen gaan kwalificeren en vooraan kunnen staan, dat we ook in de kwalificatie de strijd aan kunnen gaan met McLaren en Red Bull.”
Teammaat Fernando Alonso verklaarde gisteren dat hij nog steeds vol vertrouwen is over het winnen van de titel. Dit ondanks het momentum van Red Bull coureur Sebastian Vettel.
Bron: Autosport.com
❮ Vorig bericht
| Volgend bericht ❯