0 reacties | 320x gelezen
23-11-2025 16:20
bvonk | Zojuist is de Grote Prijs van Las Vegas verreden. Hieronder volgt de nieuwe tussenstand.
Bron: Formule1nieuws,nl
Lando Norris kwam als tweede over de finishlijn en Oscar Piastri als vierde maar beide McLaren wagens zijn na de race gediskwalificeerd omdat de vloer niet voldeed aan de regels.
Coureurs kampioenschap
Max Verstappen komt met 366 WK punten gelijk met Oscar Piastri op P2. Lando Norris blijft WK leider maar zijn voorsprong is nu nog maar 24 WK punten.
Icack Hadjar gaat een plekje omhoog en neemt de negende plek over van Nico Hulkenberg. Carlos Sainz gaat 2 plekken omhoog en ook Esteban Ocon wint een plekje.
Constructeurs kampioenschap
Door het wegvallen van de McLaren wagens pakt Haas punten in Las Vegas en daarmee stijgen ze naar P7 ten kosten van Aston Martin.
Conclusie
Met de diskwalificatie van de McLaren-coureurs wordt de strijd om de titel met nog 2 races te gaan opeens een stuk spannender. De drie coureurs zitten nu binnen een race winst van elkaar en kunnen zich dus geen fouten meer veroorloven. Bij de teams lijkt Mercedes de tweede plek in handen te hebben maar Red Bull en ook Ferrari doen nog mee om die plek.


De volgende ronde is de Grote Prijs van Qatar op 28, 29 en 30 november 2025.
❮ Vorig bericht | Volgend bericht ❯
Reacties