Formule1nieuws.nl Menu
© Pirelli
Nieuws

WK tussenstand na GP Hongarije, Norris nadert Piastri

0 reacties | 418x gelezen
03-08-2025 20:17

bvonk | Zojuist is de Grote Prijs van Hongarije verreden. Hieronder volgt de nieuwe tussenstand.

Bron: Formule1nieuws.nl

Coureurs kampioenschap
Het blijft wisselen bij de McLaren-coureur, in Hongarije gaat Lando Norris ervandoor met de overwinning en verkleint dus het gaat met WK leider Oscar Piastri. Het verschil tussen de teamgenoten is nu nog maar 9 WK punten.

Fernando Alonso maakt een mooie sprong van P15 naar P11 en ook zijn teamgenoot Lance Stroll gaat een plekje omhoog naar P12. Sauber-coureur Gabriel Bortoleto gaat 2 plekken omhoog en staat nu op P17.

Constructeurs kampioenschap
Bij de team blijft McLaren bezig met het gat naar de rest te vergoten. Verder onderaan gaat Aston Martin van P8 naar P6 en drukt daarmee Sauber en Visa RB beide een plekje naar beneden.

Conclusie
De strijd tussen de McLaren-coureurs en dus de leiding in het WK is weer een stuk spannender geworden. Ferrari en Mercedes strijden om de tweede plek terwijl Red Bull steeds meer lijkt weg te zakken. In het middenveld blijft het ook spannend en lijkt Aston Martin het juiste pad gevonden te hebben.





De volgende ronde is de Grote Prijs van Nederland op 29, 30 en 31 augustus 2025.


❮ Vorig bericht | Volgend bericht ❯

Reacties

;