9 reacties | 1891x gelezen
16-09-2021 15:59
bvonk | Het Aston Martin F1-team heeft eindelijk bevestigd dat het volgend seizoen een ongewijzigde line-up van Sebastian Vettel en Lance Stroll zal behouden.
Bron: autosport.com
Het was eigenlijk al eerder de bedoeling om de coureurs voor 2022 bekend te maken, maar naar vertragingen van de aankondiging kwam er speculatie of er toch nog iets zou gaan veranderen.
Nadat het team echter verschillende keren had uitgelegd dat de vertragingen simpelweg te wijten waren aan de noodzaak om over bepaalde clausules in het contract te onderhandelen, heeft het eindelijk een einde gemaakt aan alle geruchten.
Stroll, de zoon van teameigenaar Lawrence Stroll, blijft voor zijn vierde seizoen bij het team, terwijl Vettel op weg is naar zijn tweede seizoen. Vettel heeft dit jaar tot nu toe twee podiumplaatsen behaald, maar verloor zijn tweede plaats tijdens de Hongaarse GP nadat de FIA niet genoeg brandstof uit zijn auto kon halen voor controles na de race.
"Ik kijk er echt naar uit om met de nieuwe generatie F1-wagens te racen", zei Vettel. "Hun uiterlijk is heel anders en de nieuwe technische reglementen zouden ons wagens moeten geven die veel dichterbij elkaar kunnen racen dan nu."
“Spannender racen zal geweldig zijn voor zowel de coureurs als de fans. De veranderingen zijn zo groot dat elk team met een nieuw begin zal beginnen, dus het is een geweldige kans voor ons bij Aston Martin. Ik geloof in de kracht van ons nieuwe groeiende team, dus ik kijk nu al uit naar 2022.”
Volgens Stroll heeft Aston Martin dit jaar nog niet geleverd wat het wilde, maar hij geloofd dat er vooruitgang kan worden geboekt.
"Volgend seizoen begin ik aan mijn zesde jaar in de F1, samen met mijn teamgenoot Sebastian", legde de Canadees uit. “We zijn samen deze Aston Martin-teamcampagne begonnen en ik kijk er enorm naar uit om de reis volgend jaar met hem voort te zetten.
“We hebben dit jaar niet bereikt wat we wilden doen, maar dat heeft onze honger en drang naar succes volgend seizoen alleen maar vergroot. Nu, met het prestige en de steun van Aston Martin en de briljante nieuwe sponsorpartners die zo'n prestigieus merk heeft aangetrokken, zijn we goed gepositioneerd om onze prestaties in 2022 te verbeteren."
Closer racing and an even closer team bond. Seb is ready for 2022. ????
— Aston Martin Cognizant F1 Team (@AstonMartinF1) September 16, 2021
#IAM #Announced
❮ Vorig bericht | Volgend bericht ❯
Reacties