Menu
© Mercedes
Kwalificatie

Bottas nipt voor Russell, Verstappen derde

9 reacties | 1570x gelezen
05-12-2020 23:02

bvonk | Mercedes-rijder Valtteri Bottas heeft de pole-position gepakt voor de GP van Sakhir. Op het korte circuit van Bahrein versloeg hij zijn tijdelijke teamgenoot George Russell. Max Verstappen noteerde met zijn Red Bull de derde tijd.

Bron: Formule1nieuws.nl

Q1
Afvallers: Kevin Magnussen (Haas F1), Nicholas Latifi (Williams), Jack Aitken (Williams), Kimi Räikkönen (Alfa Romeo) en Pietro Fittipaldi (Haas F1).

Q2
Afvallers: Esteban Ocon (Renault), Alexander Albon (Red Bull), Sebastian Vettel (Ferrari), Antonio Giovinazzi (Alfa Romeo) en Lando Norris (McLaren).

Q3
Met een 53.591 was Verstappen de snelste tijdens de eerste run. Maar in de slotminuut nam Bottas de leiding over met nipt daarachter Russell.

Poleronde tijd: 53.377

Uitslag kwalificatie Sakhir 2020

PosNrCoureurTeamQ1Q2Q3Ronden
177Valtteri BottasMERCEDES53904538035337724
263George RussellMERCEDES54160538195340325
333Max VerstappenRED BULL RACING HONDA54037536475343317
416Charles LeclercFERRARI54249538255361321
511Sergio PerezRACING POINT BWT MERCEDES54236537875379017
626Daniil KvyatALPHATAURI HONDA54346538565390626
73Daniel RicciardoRENAULT54388538715395715
855Carlos SainzMCLAREN RENAULT54450538185401020
910Pierre GaslyALPHATAURI HONDA54207539415415428
1018Lance StrollRACING POINT BWT MERCEDES54595538405420019
1131Esteban OconRENAULT543095399513
1223Alexander AlbonRED BULL RACING HONDA546205402612
135Sebastian VettelFERRARI543015417517
1499Antonio GiovinazziALFA ROMEO RACING FERRARI545235437714
154Lando NorrisMCLAREN RENAULT541945469315
1620Kevin MagnussenHAAS FERRARI547059
176Nicholas LatifiWILLIAMS MERCEDES5479611
1889Jack AitkenWILLIAMS MERCEDES548929
197Kimi RäikkönenALFA ROMEO RACING FERRARI5496311
2051Pietro FittipaldiHAAS FERRARI5542611


Morgen om 18:10 begint de race van de Grote Prijs van Sakhir.


❮ Vorig bericht | Volgend bericht ❯

Reacties

;