9 reacties | 2191x gelezen
25-09-2020 15:51
V.malafronte | De Italiaanse Stefano Domenicali vervangt Chase Carey vanaf 1 januari 2021 als CEO en president van de Formule 1.
Bron: F1.com
Domenicali is in de Formule 1 bekend als voormalig teambaas van Ferrari. In 1991 begon hij bij de Italiaanse renstal, om vanaf 2008 het team te leiden. Dat deed hij tot 2014. Daarna ging hij aan de slag bij Audi, en werd hij president van Lamboghini. Tevens was hij voorzitter van de FIA single sitter commision.
"Ik heb ontzettend veel zin om te beginnen aan deze klus in de Formule. De sport is altijd in mijn leven geweest. Ik ben geboren in Imola en woonde in Monza, en dankzij de single sitter commision ben ik altijd bij de sport betrokken geweest. De laatste zes jaren bij Audi en Lamborghini hebben mijn perspectief verbreed."
Aftredend CEO Chase Carey: "Het was een eer om de Formule 1 te leiden, een wereldwijde sport met een rijke geschiedenis. Ik ben trots dat de Formule 1 goed de toekomst in gaat."
❮ Vorig bericht | Volgend bericht ❯
Reacties