13 reacties | 4405x gelezen
27-03-2020 08:39
ewald | Helmut Marko is er zeker van dat hij het corona virus al gehad heeft.
Bron: F1 insider
Hij werd halverwege februari ziek. Gelukkig is hij daar zonder problemen van opgeknapt.
"Ik was heel erg verkouden en moest ook flink hoesten halverwege februari. Ik had hier tien dagen last van. Dat is erg lang voor mij, normaal ben ik nooit zo lang ziek. Ik ben er zeker van dat ik toen het corona virus had."
"Ik ben op veel plekken geweest waar het risico hoog was om het virus te krijgen. Bijvoorbeeld tijdens de transfer op Dubai Airport. Daar heb ik het niet gekregen. Er stonden duizenden mensen tegen elkaar aangedrukt in en kleine ruimte. Er werd op je gehoest en er waren vele mensen die elkaar aanraakte."
"Dat was de ultieme plek om corona te verspreiden. Ik heb het daar niet opgelopen. Dat wijt ik aan het feit dat ik het al eerder gehad heb en er dus nu resistent voor ben. Hiermee toon ik aan dat oudere mensen het ook kunnen overleven. We zouden eens wat minder paniek moeten zaaien en moeten gaan voor een rationele aanpak van het virus." Aldus Helmut Marko
❮ Vorig bericht | Volgend bericht ❯
Reacties