Menu
© Haas
Nieuws

Monza gaat circuit aanpassen

10 reacties | 3069x gelezen
14-12-2018 10:15

ewald | Het circuit van Monza in Italië wil graag gaan upgraden en is daarvoor op zoek naar een investeerder.

Bron: La Gazzetta dello Sport

De upgrade moet gedaan worden om zich te verzekeren van een nieuwe Grand Prix deal me Liberty Media. Het circuit is op zoek naar 100 miljoen euro.
Er is al een plan naar buiten gekomen met wat ze gaan doen met het geld. Er zouden aanpassingen komen aan de 'Lesmo-bocht', er worden nieuwe tribunes geplaatst en de breedte van de baan wordt aangepakt. De aanpassingen in de bocht en het verbreden van de baan moeten ze doen om in lijn te komen met de regels van de FIA. Zonder deze aanpassingen mag er geen Grand Prix georganiseerd worden op het circuit van Monza.

Hoe ze het geld bij elkaar gaan krijgen weten ze nog niet maar volgens de president van de Italiaanse Automobile Club ACI gaat het hoe dan ook lukken. Monza is één van de Europese circuits die in de race is om een Grand Prix te mogen organiseren de komende jaren.


❮ Vorig bericht | Volgend bericht ❯

Reacties

;