Formule1nieuws.nl Menu
© Mercedes
Nieuws

Wolff: "Velgen zijn een probleem"

9 reacties | 2541x gelezen
14-11-2018 08:28

ewald | De afgelopen weken is er veel kritiek geweest op de nieuwe velgen van Mercedes.

Bron: Motorsport

Volgens sommige teams zouden de velgen zelfs illegaal zijn. In de races van Mexico en Brazilië werden de velgen niet gebruikt. Volgens Toto Wolff hadden ze er verschillende redenen voor.

"De reden dat we de velgen met gaten niet gebruikt hebben is eenvoudig. We wilde het constructeurs-kampioenschap zonder gezeur afsluiten. Als iemand een klacht ingediend zou hebben hadden we weken op de uitkomst moeten wachten en daar hadden we geen zin in."

"Ik denk dat de problemen welke we de laatste races hebben te maken hebben met de betwiste gaten. Veel teams hebben in Brazilië problemen gehad met het bandenmanagement. Het leek erop dat alleen Red Bull hun bandenmanagement op orde had. Zij waren het enige team dat de hele race een goede snelheid had." Aldus Toto Wolff


❮ Vorig bericht | Volgend bericht ❯

Reacties

;