10 reacties | 3109x gelezen
04-11-2018 08:15
ewald | Sebastian Vettel is niet genoeg ondersteund door Ferrari in de titelstrijd.
Bron: Sky Sports
Volgens de voormalige F1 coureur en analist David Coulthard. Afgelopen weekend zag hij dat Lewis Hamilton zijn vijfde wereldtitel veroverde.
"Ik denk dat Sebastian Vettel gewoonweg niet op dezelfde manier gesteund wordt door Ferrari als Lewis Hamilton door Mercedes gesteund wordt. Valtteri Bottas heeft dan wel zijn steentje bij mogen dragen maar Lewis Hamilton is gewoon de man bij het team van Mercedes."
De Grand Prix van Italië is een goed voorbeeld. "Ferrari staat toe dat Kimi Raikkonen de pole position in Monza veroverd. Vervolgen laten ze Vettel als tweede richting de tweede chicane rijden waardoor Hamilton een kans kreeg. Door dat soort dingen moet je de achtervolging inzetten." Aldus David Coulthard
❮ Vorig bericht | Volgend bericht ❯
Reacties