9 reacties | 1953x gelezen
08-10-2018 07:46
ewald | In de Grand Prix van Japan mocht Pierre Gasly van Toro Rosso starten vanaf een zevende plek.
Bron: Formula1
Ondanks deze goede uitgangspositie kon de teokomstige teamgenoot van Max Verstappen zich niet in de punten rijden. Gasly is niet blij met het verloop van de Grand Prix van Japan.
Gasly maakte pas in ronde 29 een pitstop. Daar wisselde hij van supersofts naar softs. "We wisten vier van de vijf auto's in te halen door middel van de undercut. Ik heb geen idee waarom onze eerste stint zo lang was."
"Eigenlijk wil ik het er niet meer over hebben. Halverwege lagen we nog zevende. Na de pitstop zakte we terug naar een dertiende plek. De laatste stint reed ik op softs en kon ik nog een aantal mensen inhalen. Na vijftien ronden had ik enorme blaren. Toen wss het gewon een kwestie van overleven."
"Zaterdag hadden we een goede kwalificatie. Had de hoop om in de punten te rijden. Helaas heeft dat niet zo mogen zijn." Aldus Gasly
❮ Vorig bericht | Volgend bericht ❯
Reacties