Menu
© Pirelli
Nieuws

Alle remmen los bij Mercedes.

11 reacties | 3048x gelezen
08-09-2018 14:14

ewald | Momenteel staat Mercedes aan kop in de Formule1 in zowel het constructeurs als het rijders kampioenschap en wil dat graag zo houden

Bron: Crash

De aanval is de beste verdediging daarom gaan ze in de laatste zeven races van het jaar niet achterover zitten maar gaan alle remmen los. Maximaal aanvallen is het devies.

"Vanaf de race in Singapore gaan we er vol tegenaan. Ook in de fabriek gaan we aan de slag om de extra performance te vinden met als doel om gewoon weer de beste te zijn in Singapore en de races erna."

Even leek het erop dat Ferrari een voorsprong had op Mercedes. Echter in de Grand Prix op Monza is Mercedes weer erg dicht bij Ferrari gekropen. Wolff kan zijn geluk niet op en is er trots op dat de stap welke ze gezet hebben met de motor en de auto tussen de race op Spa en die op Monza zo goed uitgepakt heeft.

"We hebben gedaan wat we moesten doen. Onze motor was sterk. In de kwalificatie kwamen we op het recht stuk nog drie tiende te kort. Maar we hebben in de race laten zien dat we het hebben recht getrokken. Hiermee hebben we laten zien dat het in deze sport alle kanten op kan gaan. Van goed naar slecht. Het kan per dag verschillen." Aldus Wolff


❮ Vorig bericht | Volgend bericht ❯

Reacties

;