10 reacties | 1847x gelezen
29-05-2018 08:17
ewald | Ferrari heeft van de FIA goedkeuring gekregen om hun huidige vorm van energy flow te behouden nadat ze de veranderingen hebben doorgevoerd die de FIA voorgesteld had.
Bron: Auto motor und sport
Door deze aanpassingen is het redelijker wijs onmogelijk om de sensoren van het FIA energie management systeem te omzeilen. De FIA is dan ook tevreden met de aanpassing die Ferrari heeft gedaan. Het lijkt uitgesloten dat concurrenten van Ferrari nog in beroep gaan.
Ondank het feit dat wagen van Ferrari goedgekeurd is in de afgelopen week in Monaco zou het zo maar eens kunnen zijn dat er weer een keuring komt in Canada. Dit om een bevestiging te krijgen dat het nog steeds correct is.
Er is geen sprake meer van een verdenking. Ferrari heeft altijd netjes meegewerkt en ons voorzien van de gewenste informatie. In Canada hebben we beschikking over meer geavanceerde apparatuur om het batterijsysteem beter te kunnen meten.
❮ Vorig bericht | Volgend bericht ❯
Reacties