Menu
© Pirelli
Nieuws

Christian Horner legt uit waarom Mercedes beter is dan Ferrari in 2018

6 reacties | 2876x gelezen
02-03-2018 22:00

EvDelft | De eerste testweek voorafgaand aan het seizoen is alweer achter de rug, waarbij Sebastian Vettel en Ferrari lieten zien snel te kunnen zijn.

Bron: Espress.co.uk

De tijd die Lewis Hamilton in zijn Mercedes op de baan doorbracht was wat gelimiteerd vanwege het slechte weer in Barcelona, Spanje. Toch zal naar verwachting, wanneer op 25 maart het seizoen in Australië dan echt begint, de strijd weer gaan tussen Hamilton en Vettel, net als vorig jaar het geval was.

Echter, toen Christian Horner naar zijn mening werd gevraagd, was hij erg duidelijk: "Lewis is absoluut de favoriet. Hij was vorig jaar heel erg sterk. Sebastian reed in het begin goede races, maar het geheime wapen van Mercedes is hun motor. Daar kunnen ze best op vertrouwen. En indien zij inderdaad daar goede vooruitgang mee hebben geboekt, zal Lewis nog sterker zijn dan het afgelopen zijn. Ik ben benieuwd hoe het allemaal gaat uitpakken."


❮ Vorig bericht | Volgend bericht ❯

Reacties

JanTod
Silver Member

'Maart'; 'seizoen' even aanpassen. Ja ik verwacht ook, dat de hegemonie van Lewis nog niet voorbij is ook al zullen dit jaar een aantal kandidaten aan zijn poten gaan zagen.

Groetsels,

Jan Tod

1 02-03-2018 22:41:02
bvonk
Moderator

dank, aangepast

02-03-2018 23:26:52
Sicko
Gold Member

Ik spreek liever van de hegemonie van Mercedes bij afwezigheid van een serieuze tegenstander bij Ferrari. Elke F1-coureur, behalve Vettel, had met de Mercedes-2017 wk kunnen worden. Andersom zou je ook kunnen zeggen dat elke F1-coureur, behalve Vettel, met de Ferrari-2017 wk had kunnen worden. Opgemerkt daarbij is dat de duidelijke tweede rijders bij Mercedes en Ferrari geen rol mochten spelen.

3 03-03-2018 17:30:10

Ben ik niet helemaal met je eens... Marcus Ericsson had het ook niet voor elkaar gekregen. ;)

03-03-2018 19:23:08
remko243
Junior Member

bottas is het anders ook niet gelukt. jammer deze afgunst, het is me al vaker opgevalle bij sicko

03-03-2018 19:40:29
Sicko
Gold Member

Remko

Is totaal geen afgunst maar een reëel beeld van een rijder die in feite niet capabel meer blijkt om wk te worden. En juist door eigen toedoen.

Bottas is het ook niet gelukt nee. Daarom noemde ik de tweede rijderS van Ferrari EN Mercedes in de laatste zin van mijn post.

04-03-2018 08:57:28
;