Menu
© McLaren
Nieuws

Fernando Alonso heeft een druk jaar met F1 en WEC

2 reacties | 1136x gelezen
31-01-2018 14:00

EvDelft | De beslissing van Fernando Alonso voor Toyota te gaan racen in het WEC superseizoen, betekent dat hij naast de Formule 1 nog een aantal races heeft: in totaal zal Alonso 25 races rijden in 2018.

Bron: AutoSport.com

De Spanjaard heeft getekend voor het superseizoen 2018/2019, wat betekent dat hij onder andere zal debuteren in de 24 uur van Le Mans. Dat werd gisterenochtend officieel bekend gemaakt.

Eerst zal Fernando rijden in de Grote Prijzen van Australië, Bahrein, China en Bakoe, waarna hij op 5 mei zijn debuut maakt in het WEC op Spa-Francorchamps. De drukste periode heeft hij in de zomer: op 10 juni is de Grote Prijs van Canada, waarna hij op 16 en 17 juni de 24 uur van Le Mans rijdt. Daarna volgen die opeenvolgende races in de Formule 1: Frankrijk op 24 juni, Oostenrijk op 1 juli en Silverstone op 8 juli.

Ook aan het einde van het seizoen heeft Alonso het erg druk. Op 11 oktober is de Grote Prijs van Brazilië, op 18 oktober de WEC-race in Sjanghai en op 25 november de Grote Prijs van Abu Dhabi. De Grote Prijs van Amerika in Austin valt samen met de WEC-race in Fuji. Alonso zal op Austin rijden voor McLaren.


❮ Vorig bericht | Volgend bericht ❯

Reacties

f1stevie
Silver Member

druk zou ik dat niet noemen... moet wel leuk zijn om dit te combineren!
denk toch dat er veel zal afhangen hoe MClaren het zal doen met de Renault motor

0 31-01-2018 17:39:38
Sicko
Gold Member

Ik denk dat Alonso het nooit zo "druk" zal hebben als wat je op basis van zijn inkomen zou mogen verwachten. Want dat inkomen is buiten alle proporties. Als Alonso het eens echt druk zou hebben, dan raakt-ie overstuur. (of onderstuur) Ik heb totaal geen medelijden met Alonso.

0 31-01-2018 19:03:06
;