5 reacties | 3056x gelezen
24-11-2017 14:25
bvonk | Aankomend weekend komt er een einde aan het Formule 1 2017 seizoen met de Grote Prijs van Abu Dhabi. Formule1nieuws.nl heeft de aanvangstijden van iedere sessie in het weekend en de voorlopige weersvoorspelling voor je op een rijtje gezet!
Bron: Formule1nieuws.nl
De Grote Prijs is onder andere te volgen via betaalzender Ziggo Sport Totaal, het Duitse RTL en voor Ziggo-klanten gratis op het Ziggo Sport-kanaal 14. Kijkers in Belgiƫ kunnen voor de kwalificatie en race terecht bij de gratis zender Ladeux (frans talig).
Dag | Onderdeel | Tijd | Weersvoorspelling |
---|---|---|---|
Vrijdag 24 november | VT1 | 10:00-11:30 | Helder |
Vrijdag 24 november | VT2 | 14:00-15:30 | Helder |
Zaterdag 25 november | VT3 | 11:00-12:00 | Helder |
Zaterdag 25 november | Kwalificatie | 14:00-15:00 | Helder |
Zondag 26 november | Race | 14:00 | Helder |
❮ Vorig bericht | Volgend bericht ❯
Reacties
Ik las op buienradar onweer voor de zondag!
Ik weet niet wat jouw bron was, Speedster, maar de mijne heeft het alleen over zon. Ik had Weather.com.
;-) Plaatselijk evdelft...lol. In de pitbox bij redbull "onweer". Laatste wedstrijd voor Max....hij wil graag doorracen maar dat gaat niet.
De weersvoorspelling is niet echt nodig hoor in abu Dhabi.. is elke dag vh jaar hetzelfde.......