13 reacties | 2312x gelezen
16-09-2017 10:00
EvDelft | Kevin Magnussen laat weten dat zijn huidige team Haas niet in de weg zou staan mocht een topteam om hem vragen.
Bron: PaddockTalk.com
Na een paar mislukte avonturen bij McLaren en Renault, heeft de Deen bij Haas een tweejarig contract gekregen.
"Het moge duidelijk zijn dat als ik de kans krijg, ik naar een topteam ga. Ik denk dat Haas dat wel zou begrijpen. Ze zullen waarschijnlijk nog trots zijn ook om mij te hebben begeleid naar zo'n mogelijkheid. Maar, totdat zoiets gebeurt, heb ik het hier heel erg naar mijn zin", aldus de 24 jaar oude Magnussen in Singapore.
Momenteel vindt Magnussen zichzelf verwikkeld in een rechtszaak omdat hij zijn manager heeft ontslagen. Een manager heeft hij, volgens zichzelf, niet nodig op dit moment omdat hij een contract heeft voor volgend jaar. Maar, zo laat hij weten: "Ik kan het niet alleen. Ik heb hulp nodig bij het sluiten van contracten. Maar het is geweldig om eens niet betrokken te zijn in de speculaties voor komend jaar."
❮ Vorig bericht | Volgend bericht ❯
Reacties