Menu
© Toro Rosso
Nieuws

Daniil Kvyat gefrustreerd door gebrek aan betrouwbaarheid

6 reacties | 2352x gelezen
01-07-2017 09:41

EvDelft | Daniil Kvyat is gefrustreerd. Hij is van mening dat hij vaker dan zijn teamgenoot te lijden heeft onder mechanische problemen. Daarom heeft Kvyat gevraagd aan zijn team de problemen op te lossen, zodat hij zijn echte potentieel kan laten zien.

Bron: MotorSport.com

De Russische coureur in dienst van Toro Rosso wist dit seizoen pas vier punten te scoren. Hij heeft drie keer een probleem gehad met zijn auto, waardoor hij de race niet kon uitrijden. Na zijn laatste uitvalbeurt, tijdens de Grote Prijs van Azerbeidzjan, liet hij dan ook weten dat hij niet tevreden is met de huidige situatie.

Kvyat: "Ik maak me zorgen omdat de problemen die ik heb ervoor zorgen dat ik niet kan laten zien wat ik kan. Ik zou niet graag op deze manier verder willen gaan. Daarom hoop ik dat het team gaat onderzoeken wat er aan de hand is, want ik ben niet, laten we zeggen, erg blij. Ik doe alles wat ik kan en het is erg frustrerend."

Daniil viel uit tijdens de Grote Prijs van Azerbeidzjan omdat zijn motor wegens een elektrische storing stopte. Daardoor konden zijn rivalen, zoals hij dat zelf zij, gratis scoren. Onder die rivalen bevindt zich zijn teamgenoot Carlos Sainz, die nadat hij in de eerste ronde spinde, als achtste wist te finishen. De Spanjaard heeft nu 29 punten, tegen 4 voor de Rus.

En het weekeinde begon uitstekend voor Kvyat. Hij was in alle drie de vrije trainingen, en in de kwalificatie, sneller dan Sainz, om vervolgens in de race uit te vallen.


❮ Vorig bericht | Volgend bericht ❯

Reacties

;