9 reacties | 4962x gelezen
21-03-2017 15:13
EvDelft | Ferrari staat aan de vooravond van een behoorlijk goed seizoen. Althans, dat beweert Toni Cuquerella, voormalig hoofd engineer van het team uit Maranello, die nu commentator is voor de Spaanse televisie.
Bron: GrandPrix.com
De twee testweken voorafgaand aan het seizoen hebben laten zien dat Ferrari wellicht er klaar voor is de strijd met Mercedes aan te gaan, hoewe Cuquerella zegt dat het pas echt duidelijk is hoe de zaken ervoor staan in Melbourne.
Cuquerella: "Wat wel duidelijk is, is dat ze een flinke stap voorwaarts hebben genomen. Of het goed genoeg is om te strijden met Mercedes, of hen zelfs te verslaan, dat weet ik nog niet. Maar ik weet wel dat ze niet zo ver weg meer zullen zijn als op dit moment een jaar geleden."
Volgens Cuquerella is de sprong voorwaarts te danken aan een 'grote investering in ontwikkeling': "We praten dan over een bedrag van honderden miljoenen euro's in zaken die de meeste onderdelen van de auto's kunnen testen. Ferrari heeft zich gerealiseerd dat dit het nadeel is dat ze ten opzichte van Mercedes hadden."
"De resultaten van de afgelopen wintertests waren goed genoeg voor mij om te denken dat ze het goed zullen doen, hoewel ik niet durf te zeggen hoe groot de verbetering is. Ze kunnen vier tienden, of misschien twee tienden achterliggen op Mercedes, maar Ferrari wordt weer een team om rekening mee te houden", aldus de Spanjaard.
❮ Vorig bericht | Volgend bericht ❯
Reacties