7 reacties | 2651x gelezen
18-09-2015 15:25
| Amerikaan Alexander Rossi zal Roberto Merhi voor vijf van de nog zeven resterende races gaan vervangen bij het team van Manor. Dat nieuws werd pas in Singapore meegedeeld aan Merhi zelf.
Roberto Merhi werd begin dit seizoen aangenomen als racecoureur bij Manor op basis van race tot race. Dit betekent dus dat Merhi sowieso niet zeker was van een vast racezitje maar de late aankondiging van het team om ineens de Amerikaan Alexander Rossi te laten racen zal waarschijnlijk wel als een verrassing zijn gekomen bij Merhi. Toch is de Spanjaard wel blij met de kans die hij bij Manor heeft gekregen.
“Ik vloog hierheen op maandag en toen ik aankwam kreeg ik het nieuws te horen dat Rossi zou gaan rijden en niet ik. Aan het begin van dit jaar gaf Manor me een geweldige kans en ik wist niet voor hoelang,” zei Merhi erover.
“Ik wil het team bedanken. Ze hebben een keuze gemaakt die op de lange termijn beter voor hen is. Ik hoop dat ik de laatste twee races van het jaar nog steeds competitief ben,” voegde hij er nog aan toe.
De vierentwintigjarige gaf zijn zitje in de Formule Renault 3,5 op om zich op de F1 te kunnen focussen en die beslissing nam hij net afgelopen week. Zijn toekomst in de autosport is dus plotseling onzeker gezien een verdere carrière in de F1 nu onwaarschijnlijk lijkt.
De Spanjaard houdt wel hoop en zei: “We zijn op zoek naar een zitje in de F1 en we proberen de best beschikbare optie te vinden. Tegenwoordig is het budget erg belangrijk en op dit moment is het moeilijk om budget te vinden.”
Zijn vervanger Alexander Rossi reed in Singapore zijn eerste vrije training en crashte tijdens die training in de muur met een code rood als gevolg.
Bron: grandprixtimes.com
❮ Vorig bericht
| Volgend bericht ❯