7 reacties | 2647x gelezen
18-09-2015 12:13
| Max Verstappen zou in Singapore graag gelijkwaardige acties laten zien als tijdens zijn raceweekend in Monaco.
Tijdens zijn eerste raceweekend in Monaco reed Verstappen tijdens de eerste vrije training de tweede tijd en liet hij gedurende de race voor zijn crash met Grosjean mooie inhaalacties zien. Toen Max werd gevraagd of hij in Singapore weer wat speciaals wil laten zien gaf hij als antwoord: “Zeker, misschien niet in de training maar hopelijk wel in de race. Dus ja, ik ga het opbouwen en ik denk dat het ook gaat om vertrouwen en gevoel hebben in de auto.”
“Als de auto tijdens de training goed is en ik voel me zeker komt die goede ronde er. Nu kan ik dat echter nog niet zien en ik kan dus nog niets verwachten. We moeten dus nog even afwachten. Als de auto goed in balans is geeft me dat zeker meer vertrouwen en dan komen er natuurlijk ook betere rondetijden.”
Verder gaf Verstappen aan dat hij zich in Singapore anders zal voorbereiden op de kwalificatie dan tijdens de start van het seizoen.
“Als ik mijn eerste weekend vergelijk met nu benader ik het nu compleet anders. Ik bedoel dat je de druk nu beter aankunt. Je probeert de kwalificatie nu beter te benaderen. Natuurlijk had ik de laatste twee races geen kwalificatie vanwege de motorwissels maar nu zal het weer een uitdaging zijn.”
“Normaal gesproken zouden we dit weekend geen straf moeten oplopen en we weer een normale kwalificatie moeten gaan rijden. Mijn laatste normale kwalificatie dateert van voor de zomerstop en dat is alweer een aardige tijd geleden,” aldus Max Verstappen.
Bron: F1i.com
❮ Vorig bericht
| Volgend bericht ❯