6 reacties | 2506x gelezen
28-03-2015 11:52
Schuki |
Bron: Formule1Nieuws.nl
In een ontzettend nat Maleisië wist Sebastian Vettel zich als tweede te kwalificeren. Dat deed hij ook tijdens de Grand Prix van Hongarije, maar sindsdien was het niet meer voorgekomen dat iemand anders dan een Mercedes-coureur op de eerste startrij kwam te staan.
Toen Vettel in Hongarije zich tussen de beide Mercedessen wist te wringen betekende dat ook dat Daniel Ricciardo voor de tweede keer de dominantie van de Duitsers te doorbreken. De Australiër, toen nog de teamgenoot van Vettel, wist in Hongarije en België te winnen, en samen met de race in Canada waren dat de enige races die niet gewonnen werden door een Silberpfeil. Of dat morgen ook het geval zal zijn weten we pas iets na elf uur.
❮ Vorig bericht | Volgend bericht ❯
Reacties
Volgens mij word dit maar van korte duur.
Vettel had vooral geluk dankzij het weer dat hij netjes kon aansluiten.
Ben benieuwd bij de race/volgende race.
Als de Ferrari niet stuk gaat morgen voorzie ik een mooie uitslag voor Vettel.
Ik denk dat vooral Alonso al gevloekt heeft nu de ferrari goed gaat ; Vettel heeft aan het ontwerpen van deze wagen zo goed als niets kunnen bijdragen, dus hij is normaal meer op Kimi zijn rijstijl gebouwd terwijl Vettel er wel beter mee rijdt . Ik ben nog steeds geen Vettel fan maar heb er nu wel meer respect voor dan toen hij bij red bull zat .
ben vooral niet voor vettel... maar ik ben toch wel blij dat Ferrari dichter bij Mercedes komt, het zijn maar kwalies op 1 snelle ronde, maar toch mooi om daar een rode vlek tussen dat zilvergrijs te zien