Menu
© Red Bull

Vettel niet bang van Alonso

11 reacties | 2553x gelezen
20-01-2014 13:00

EvDelft |

Sebastian Vettel heeft laten weten dat hij niet bang is om wiel aan wiel te strijden met één van de beste coureurs in de Formule 1. Daarmee laat hij doorschemeren dat hij wel eens naar Ferrari zou kunnen overstappen in de toekomst.

Bron: Wheels24.co.za

Vettel, die voor Red Bull nu verdedigend Wereldkampioen is, staat nog een paar jaar onder contract bij het Oostenrijkse team, maar er blijven vragen rijzen over zijn talent in vergelijking tot dat van Alonso. Kimi Räikkönen, die na twee jaar afwezigheid en twee jaar bij Lotus nu voor Ferrari zal uitkomen, heeft laten zien dat hij zich niet van de wijs laat brengen door Alonso, noch door diens positie als (vermeend) eerste coureur bij het Italiaanse merk. Vettel laat nu ook weten dat hij niet bang is die strijd met Alonso aan te gaan.

Vettel sprak met Sport Bild: "Wellicht komt er ooit een dag dat ik voor hetzelfde team zal uitkomen als Kimi of Fernando. Je wil altijd de sterkste tegenstanders verslaan, dus ik ben daar niet bang voor".

Damon Hill, Wereldkampioen 1996, liet desgevraagd doorde Times of India weten: "Vettel lijkt in niets op zijn mentor en vriend Michael Schumacher. Dat maakt het zo interessant. Vettel is als een puppy zo enthousiast. Het lijkt wel of het circuit zijn speelplaats is".


❮ Vorig bericht | Volgend bericht ❯

Reacties

;