21 reacties | 4543x gelezen
30-12-2013 11:28
|
Bron: Nieuwsblad.be
Michael Schumacher verkeert nog steeds in kritieke toestand na zijn ski ongeluk van gisterochtend.
Dit werd vanochtend duidelijk na de persconferentie.
Volgens de behandelde artsen ligt Schumacher nog steeds in een coma.
"We weten niet of hij volledig zal herstellen. Momenteel bekijken we het van uur tot uur. Verder werd duidelijk dat Schumacher maar één keer is geopereerd. Een tweede ingreep is nog niet overwogen door de artsen".
Professor Yohan Payan voegde toe. "Het ongeluk is op de juiste plaats gebeurd, want hij is onmiddelijk naar het ziekenhuis gebracht en zo snel mogelijk geopereerd. Dit betekent dat zijn status kritiek is en hij nog steeds in coma ligt en ook in coma blijft."
"Alles wat moest gebeuren is gedaan. Over een herstel kunnen we nog niets zeggen." Volgens de artsen vecht Schumacher voor zijn leven. "Als hij geen helm had gedragen, was hij er nu niet meer geweest."
❮ Vorig bericht | Volgend bericht ❯
Reacties
Het zal toch niet gebeuren dat mijn grote held uit de Formule 1 die ik vanaf zijn eerste tot zijn laatste race gevolgd heb er door een ongeluk op een paar van die lange latten tussenuit knijpt terwijl hij er in zijn race carrière bij narigheid altijd redelijk goed vanaf kwam..
Ik hoop echt voor Corinna en zijn twee kinderen dat hij er weer bovenop komt .
Ik schrik hiervan, ik lees het nu pas!
Jeetje, zou de - qua statistieken in elk geval - grooste coureur aller tijden Friso op deze manier achterna gaan? Ik hoop het even niet...
Sterkte tijdens het ziekbed in elk geval aan zijn familie en aan Schumi zelf natuurlijk!
Schumacher wordt snel beter.
Een formule 1 icoon mag gewoon niet sterven aan een ski ongeval.
Hoop dat die coma hem goed doet en dat hij volledig hersteld.
@Crash
Je uitspraak is enigszins ongelukkig, maar ik begrijp wat je wil zeggen :-)
Hopelijk komt het goed. Uit mijn persoonlijke ervaring kan ik zeggen dat zwaar hersentrauma een heel wisselvallige uitkomst kan hebben. Van zo goed als volledig herstel, tot zware verstandelijke en lichamelijke handicap. Afhankelijk van de impact en het betreffende getroffen deel. Een coma zorgt voor rust en dat is wat hij nodig heeft.
Hij zou inderdaad zelf in coma gegelden zijn, maar nu wordt hij in kunstmatige coma gehouden.
Shumi is een begandigd sportman. Kan aardig overweg met een voetbal, is een heel goed skier, en behoort tot de grootste aller tijden in de formule 1.
Heb net gemerkt dat ik overal de verleden tijd gebruikte, heb dat aangepast. Wil mijn icoon gewoonweg niet verliezen.
Shumi fan forever!
Er zijn geen woorden om dit afschuwelijke nieuws te beschrijven.
Het klinkt misschien overdreven, maar heb bij het opstaan gelijk het internet afgestruind op zoek naar nieuws over de beste man. Ik hoop van harte dat de coma hem goed doet. Echter wanneer ik dit soort berichten lees, dan vrees ik het ergste. Verdorie zeg!! :cry: :-(
Vreselijk, vreselijk nieuws. De laatste jaren als deze berichten over bekende mensen naar buiten kwamen liep het elke keer uiteindelijk verkeerd af.
Ik hoop voor zijn vrouw, twee kids en zijn vrienden en familie dat hij zal herstellen en nog lang onder ons mag blijven!
Sterkte!
Dan zijn we maar met onze twee gek Maestrocan. Nog vannacht tijdje opgebleven en iedere keer als ik wakker werd gelijk op mijn smartphone gekeken of er misschien goed nieuws was. Vandaag is dat niet anders en de komende tijd ook niet.
Ik hoop dat er binnenkort goed nieuws komt en mijn held weer volledig de oude kan worden. Fingers crossed!
Meestal gaan de goeden het eerst...
Hopenlijk word deze uitspraak hem bewaard!
Come on champ one race to go!!!
Dit is niet het nieuws waar je het jaar mee uit wilt gaan. Het zal toch niet zo zijn dat de grootste sportman uit de Formule 1 ons gaat verlaten. Laten we hopen dat er binnenkort goed nieuws uit Frankrijk komt.
Allemachtig wat k*t
Als je dit leest wordt je er niet echt vrolijker op.
http://joesaward.wordpress.com/2013/12/30/an-update-on-michael-schumacher/
Ik laat het gewoon in het midden. Vele experts roepen tegenstrijdigheden. Scott Maccartney viel met 280+ per uur in Kizbuhl. Hij had het geluk te herstellen. Zeker als je het filmpje ziet: http://youtu.be/he24trOJ2H4
Michael blijkt dus niet in een kunstmatige coma gebracht te zijn, maar is er zelf ingegleden...
Komop Schumi, je gaat ons toch nu nog niet verlaten :cry: