16 reacties | 4315x gelezen
25-09-2012 14:36
| Op de dag dat het Mercedes team bij elkaar komt in de fabriek in Brackley, wordt Michael Schumacher hevig geraakt door de Duitse pers. Na een spectaculaire crash op de zondag tijdens de GP van Singapore is er veel rumoerigheid in de media.
Er zijn inmiddels publicaties gedaan waarin de 43 jarige Duitser wordt benoemd als Schussel-Schumi oftewel "onhandige Schumacher" . Het vuur is geopend na het incident met Jean-Eric Vergne, waarin het gerucht is ontstaan dat hij hem geen Jean-Eric heeft genoemd maar "Jean-Marc".
Om er een schepje bovenop te doen zou de zevenvoudige kampioen hebben uitgelegd dat er 20 punten wordt gegeven voor de 2e plaats, terwijl dit er maar 18 zijn. De Duitse media legt hem aardig onder vuur met als klap op de vuurpijl zou hij compleet in de war zijn geweest met het tijdverschil tussen Europa en Singapore.
"Wat is er in hemelsnaam aan de hand met Michael Schumacher," verklaart het Duitse dagblad Abendblatt, waarbij het toevoegt dat het inmiddels de 3e crash voor Schumacher is onder kunstmatig licht.
Der Spiegel Magazine weet te melden dat het bestuur van Mercedes vandaag bijeen komt om te praten over de toekomst van het team met de voormalige wereldkampioen. "De timing van dit incident is zeker niet voordelig voor hem," verteld Marc Surer.
Schumacher lag al eerder onder vuur van de pers toen hij dit weekend op het toilet zat tijdens de ceremonie die werd gehouden voor de reeds overleden, professor dokter Sid Watkins. Op het moment van eerbetoon waar een minuut lang werd geapplaudisseerd was Michael nog op het toilet.
"Iedereen die betrokken is bij de Formule 1 was op dat moment aanwezig op de grid om het respect te tonen," verteld Christian Danner, verslaggever van de Duitse RTL. "Coureurs, team managers en zelfs de minister van Singapore. Dat hij afwezig was is zeer genant".
Bron: totalf1.com
❮ Vorig bericht
| Volgend bericht ❯