11 reacties | 2497x gelezen
07-09-2012 21:06
| Jerome d’Ambrosio is tevreden over zijn prestatie tijdens de vrije trainingen van vandaag.
Na afloop van de vrije trainingen was de reserve coureur van Lotus, Jerome d’Ambrosio een tevreden man. De Belg mag dit weekend invallen voor Romain Grosjean en dat is geen gemakkelijke taak. Toch wist hij vandaag goed mee te komen en was hij tevreden over zijn prestatie.
“Het is zeker een uitdaging,” zei Jerome na afloop. “Ik zou zeggen tot nu toe gaat het goed. We hebben goede vooruitgang geboekt tussen de eerste en de tweede training. Het is belangrijk voor me om relaxed te blijven en mijn uiterste best te doen. We weten allemaal dat geen gemakkelijke taak is.”
“Ik blijf gewoon geconcentreerd, gefocust, luister goed naar de engineers en probeer morgen nog meer te verbeteren,” voegde de Belg er nog aan toe.
Volgens d’Ambrosio heeft het weinig zin om zichzelf dit weekend qua prestatie een doel te gaan stellen.
“Ik had een goede eerst dag en ga de tweede dag net zo benaderen. Het heeft geen zin om te gaan denken; oh, ik ga Q3 halen of ik ga dit of dat doen. Dat is beste manier om mezelf te gaan verliezen. We kennen de situatie, er zijn veel dingen die ik moet leren en daar ga ik op focussen en me zo goed mogelijk voorbereiden op de kwalificatie. Als dat gedaan is zien we wel wat het resultaat is,” zei hij erover.
Autosport vroeg hem verder nog of hij ook verschil voelde tussen de Lotus E20 en de Virgin waar hij vorig jaar in racete. Hij antwoordde daarop: “Dit is een laag downforce circuit maar het voelt aan of ik net zoveel downforce heb als tijdens Monaco vorig jaar.”
Bron: Autosport.com
❮ Vorig bericht
| Volgend bericht ❯